UFSD 5 ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

 UFSD 5. ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI 

Uluslararası fotoğraf Sanatı Derneği UFSD tarafından düzenlenen 5. Uluslararası Fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu.

60 farklı ülkeden 954 kişinin 3622 fotoğrafla katıldığı yarışmanın jir üyeliğini Özlem Gün BİNGÖL, Ufuk İŞLEKER, Adem AĞUŞ, Turan SEZER ve Cafer GÜRSEL YAMAN yaptı. Halil Übrahim TUTAK is yarışmada TFSF temsicisi olrak görev aldı.

 Katılan, ödül alan ve fotoğrafları sergi için seçilen herkesi tebrik ediyoruz.

RESULTS OF 5th UFSD INTERNATIONAL PHOTOGRAPHY COMPETITION

954 Author  with 3622 photographs from 60 different countries are participated to 5th UFSD International Photography Competition. Jury members were Özlem GÜN BİNGÖL, Ufuk İŞLEKER, Adem AĞUŞ, Turan SEZER, Cafer Gürsel YAMAN. Mr. halil İbrahim TUTAK joined to selction as represantative of  Turkish Art Photography Federation.

FIAP ALTIN MADALYA / FIAP GOLD MEDAL

Jozef DANYI - Çek Cumhuriyeti / Chezc Republic

FIAP GÜMÜŞ MADALYA / FIAP SILVER MEDAL

Szabolcs HAMOR - Macaristan / Hungary

FIAP BRONZ MADALYA / FIAP BRONZE MEDAL

Boris GODNIC - Slovenya / Slovenia

GPU ALTIN MADALYA / GPU GOLD MEDAL

İsmail BÜYÜKŞİMŞEK - Türkiye / Turkey

GPU GÜMÜŞ MADALYA / GPU SILVER MEDAL

Shady ESSAM - Mısır / Egypt

GPU BRONZ MADALYA / GPU BRONZE MEDAL

Jonh Hi SUH - Güney Kore / Republic Of Korea

 

IAAP ALTIN MADALYA / IAAP GOLD MEDAL

Le Huu NGHIA  - Vietnam / Viet Nam

IAAP GÜMÜŞ MADALYA / IAAP SILVER MEDAL

Hua ZHAO - Çin / China

IAAP BRONZ MADALYA / IAAP BRONZE MEDAL

Mikhail BONDAR - Ukrayna / Ukraine

SİLLE SANAT SARAYI ALTIN MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI GOLD MEDAL

Thanh HUNG - Vietnam / Viet Nam

SİLLE SANAT SARAYI GÜMÜŞ MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI SILVER MEDAL

Thi Kim CUONG - Vietnam / Viet Nam

SİLLE SANAT SARAYI BRONZ MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI BRONZE MEDAL

Prabir CHAKRABORTY - Hindistan / India

ICS MADALYA / ICS MEDAL

Tayfun ÇİFTÇİ - Türkiye / Turkey

ICS MADALYA / ICS MEDAL

Tran Quang HONG - Vietnam / Viet Nam 

ICS MADALYA / ICS MEDAL

Kevin PLOVIE - Belçika / Belgium

 

MANSİYONLAR / MENTIONS

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Alexandar TOMULIC - Hırvatistan / Croaita

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Hua ZHAO - Çin / China

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Mikhail BONDAR - Ukrayna / Ukraine

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Piotr SYGNAROWICZ - Polonya / Poland

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Semra HALİPOĞLU - Türkiye / Turkey

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Truong Huu HUNG - Vietnam / Viet Nam

GPU MANSİYON / GPU MENTION

Aljufaili HANINA - Umman / Oman

GPU MANSİYON / GPU MENTION

Duong ANH - Vietnam / Viet Nam

GPU MANSİYON / GPU MENTION

Le Chau DAO - Vietnam / Viet Nam

GPU MANSİYON / GPU MENTION

Mustafa ERCAN - Türkiye / Turkey

GPU MANSİYON / GPU MENTION

Seyed Ali MIREMADI - İran / Iran

GPU MANSİYON / GPU MENTION

Xvan Han NGUYEN - Vietnam / Viet Nam

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Andrej BELOVEZCIK - Slovakya - Slovakia

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Keith ELGİN - İngiltere / UK

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Levent RASTGELDİ - Türkiye / Turkey

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Rinki SARKAR - Hindistan / India

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Seyed Ehsan MORTAZAVI - İran / Iran

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Zerrin TAŞYÜREK - Türkiye / Turkey

ICS MANSİYON / ICS MENTION

Anupam Roy CHOWDHURY - Hindistan / India

ICS MANSİYON / ICS MENTION

Biswajit MALLICK - Hindistan / India

ICS MANSİYON / ICS MENTION

Duong Van NHI - Vietnam / Viet Nam

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Emre BOSTANOĞLU - Türkiye / Turkey

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Henry RAJAKARUNA - Sri Lanka / Sri Lanka

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Imre KISS - Macaristan / Hungary

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Kevin PLOVIE - Belçika / Belgium

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Mine ERTUĞRUL - Türkiye / Turkey

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Minh khoa VANG - Vietnam / Viet Nam

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Saikat MAITY - Hindistan / India

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Sounak BANERJEE - Hindistan / India

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

The Duy TU - Vietnam / Viet Nam

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Tien Ho ANH - Vietnam / Viet Nam

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Tran Dınh THUONG - Vietnam / Viet Nam 

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Yongan GAN - Çin / China

ÖZEL ÖDÜLLER / SPECIAL AWARDS

UFSD EN İYİ MİMARİ FOTOĞRAF ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD BEST ARCHİTECTURE PHOTOGRAPHY AWARD

UFSD EN İYİ DENEYSEL FOTOĞRAF ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD BEST CREATIVE PHOTOGRAPHY AWARD

Mikhail BORDAR - Ukrayna / Ukraine

 

UFSD EN İYİ MANZARA FOTOĞRAF ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD BEST LANDSCAPE PHOTOGRAPHY AWARD

Hua ZHAO Çin / China

UFSD EN İYİ MAKRO FOTOĞRAF ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD BEST MACRO PHOTOGRAPHY AWARD

Akın ACAR - Türkiye / Turkey

UFSD EN İYİ DOAĞ FOTOĞRAF ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD BEST NATURE PHOTOGRAPHY AWARD

I Love You

Sang Dong LEE - Güney Kore / Republic Of Korea

UFSD EN İYİ PORTRE FOTOĞRAF ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD BEST PORTRAIT PHOTOGRAPHY AWARD

Nguyen Quoc HUY - Vietnam / Viet NAM

UFSD JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD JURY MEMBERS SPECIAL AWARD

Goran KOJADINOVIC - Sırbistan / Serbia

UFSD ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD SPECIAL AWARD

Abbas MAJDI - İran / Iran

MERSİN OLBA FOTOĞRAF DERNEĞİ ÖZEL ÖDÜLÜ / MERSİN OLBA PHOTOGRAPHY ASSOCIATION SPECIAL AWARD

Alexandra MCORIST - İngiltere / UK

TFSF ÖZEL ÖDÜLÜ / PAFT SPECIAL AWARD

Tran Van TUY - Vietnam / Viet Nam

 

SERGİLEMELER / ACCEPTANCES

Sergilemeler / Acceptances

 

   Adı Soyadı / Name Surname                    Fotoğraf Adı / Photo Name              Ülke / Country

 

1- Abbas BAGHERIAN                       Shadows and assad                 İran/Iran                                     

2- Abbas MAJDI                                Mystical dance sama                İran/Iran                                     

3- Abdulkadir KARATAŞ                     Hasret                                      Türkiye/Turkey                                       

4- Abdullah Mohammed OTHMAN       Calm woman                            Yemen/Yemen

5- Abdullah Mohammed OTHMAN       Tradition                                   Yemen/Yemen

6- Abhijit SARKAR                             Enigma                                    Hindistan/India

7- Abhishek BANERJEE                     Look for need                          Hindistan/India

8- Abhishek NANDY                           Agathas World                         Hindistan/India

9- Abhishek NANDY                           Jump                                       Hindistan/India

10- Afshin AZARIAN                             Nation fingers                           İran/Iran

11- Afshin AZARIAN                             They learn                                İran/Iran

12- Afshin MIRZAIE                              Nasl                                         İran/Iran

13- Ahmet ÇETİNTAŞ                            Back street                               Türkiye/Turkey

14- Ahmet HUKIC                                 Butterfly 03                              Bosna Hersek/Bosnia Herzegovina

15- Ahmet Zeki OKUR                           Muslim                                     Türkiye/Turkey

16- Akın ACAR                                     Tree fearless                            Türkiye/Turkey

17- Alessandro BALLINI                        Brooklyn Bridge_2                    İtalya/Italy

18- Alessandro BALLINI                        Cosplayers                               İtalya/Italy

19- Alessandro BALLINI                        Witch of the wood                    İtalya/Italy

20- Alessandro ZAFFONATO                Farmer and sheeps                   İtalya/Italy

21- Alireza RASTEGAR                         Girl on the farm 1                      İran/Iran

22- Alireza RASTEGAR                         Milky way in desert                   İran/Iran

23- Almaha Sulaiman Alm. ALNADABI   We are family                           Umman/Oman

24- Alriyami KHALİFA                           Hope                                       Umman/Oman

25- Amir Hossein KAMALI                     Handycraft                               İran/Iran

26- Amir Hossein KAMALI                     Winner                                     İran/Iran

27- Ammar ALAMIR                              Holy Makkah                            Suudi Arabistan/Saudi Arabia

28- Andris APSENIEKS                        Element                                   Letonya/Latvia

29- Anton Petrus                                   Baikal sunset                           Ukrayna/Ukraine

30- Anup PAUL                                     Exhausted                                Hindistan/India

31- Anup PAUL                                     Tanayna                                   Hindistan/India

32- Apurba Kumar DAS                         Towards market                        Hindistan/India

33- Aria AREF                                      Back to the cottage                  İran/Iran

34- Aria AREF                                      Lights in old henna workshop    İran/Iran

35- Arif MİLETLİ                                    Mor Yakup                               Türkiye/Turkey

36- Arif MİLETLİ                                 Tavukçu                                      Türkiye/Turkey

37- Arnab DEBNATH                          Escape plan                               Hindistan/India

38- Arnab DEBNATH                          The vanishing tree                       Hindistan/India

39- Arup GHOSH                               Way to salvation                         Hindistan/India

40- Ashane MARASINGHE                  Ancient                                       Sri Lanka/Sri Lanka

41- Atanas DONEV                            Life goes                                    Bulgaristan/Bulgaria

42- Avishek DAS                                Struggle for food                        Hindistan/India

43- Aytül AKBAŞ                                Rüya                                          Türkiye/Turkey

44- Aytül AKBAŞ                                Son                                            Türkiye/Turkey

45- Aytül PİRCİ                                   Red flower yellow butterfly                                    Türkiye/Turkey

46- Babak MEHRAFSHAR                  Magician kit copy                        İran/Iran

47- Babak MEHRAFSHAR                  The black boy                             İran/Iran

48- Babu CHOWDHURY                     Jcr Puskar                                  Hindistan/India

49- Bahar BORAZAN                          Sema                                         Türkiye/Turkey

50- Bahareh BISHEH                          Have a mother                            İran/Iran

51- Banu CİHAN                                 Kentsel ihtiyaçlar                         Türkiye/Turkey

52- Banu CİHAN                                 Sherbet                                      Türkiye/Turkey

53- Barış BARLAS                              New Yorker                                 Türkiye/Turkey

54- Bayram AYHAN                            Aşk ile                                        Türkiye/Turkey

55- Bayram AYHAN                            Kayısı pazarı                               Türkiye/Turkey

56- Bekir YEŞİLTAŞ                           Dua                                            Türkiye/Turkey

57- Bente R. DYBESLAND                 Fathers care                                Norveç/Norway

58- Bhaskar SEHANABISH            Welcome                                    Hindistan/India

59- Bui Minh THUY                             Gigmu Cnguy N                          Vietnam/Viet Nam

60- Cafer GEZER                               Kelebek                                      Türkiye/Turkey

61- Cem ÖZGÜL                                 Snow 1                                       Türkiye/Turkey

62- Cengiz AKPINAR                          Face                                           Türkiye/Turkey

63- Cengiz AKPINAR                          Kırk yıl                                        Türkiye/Turkey

64- Cengiz ÇIRPAN                            Atlı kızak                                     Türkiye/Turkey

65- Cengiz ÇIRPAN                            Bursa yamaç evleri                      Türkiye/Turkey

66- Cezary DUBIEL                             Architects dream                         Polonya/Poland

67- Cezary DUBIEL                             Spiral no2                                   Polonya/Poland

68- Chandan Kanti GHOSE                 The dancers                                Hindistan/India

69- Chandan Kumar MUKHERJEE       I am finish                                   Hindistan/India

70- Chandan Kumar MUKHERJEE       Haloed outside hollowed inside   Hindistan/India

71- Chandan Kumar MUKHERJEE       View through broken glass          Hindistan/India

72- Chen CHANGRONG                      Crafts man                                  Çin/China

73- Chengle ZHENG                           Fishing                                       Çin/China

74- Chul Soo KIM                               Autumn                                       Güney Kore/Republic of Korea

75- Çağrı İŞBİLİR                                İsimsiz 2                                     Türkiye/Turkey

76- Çağrı İŞBİLİR                                Sahil                                           Türkiye/Turkey

77- Dang Quang WINH                       Cuoc song mien bien                  Vietnam/Viet Nam

78- Dang Quang WINH                       Hoa Nuoc                                   Vietnam/Viet Nam

79- Dang Quang WINH                       Hoa thep                                    Vietnam/Viet Nam

80- David MANAKYAN                       Creation                                      Rusya/Russia

81- David MANAKYAN                       Melody                                       Rusya/Russia

82- David MEREDITH                         Sorrow                                       Birleşik Krallık/United Kingdom

83- Dejan STOJANOVIC                     Maestro                                      Karadağ/Montenegro

84- Derviş ÖZCAN                              Selam                                         Türkiye/Turkey

85- Dınh Cong TAM                            Gıulua                                         Vietnam/Viet Nam

86- Dıno Nath MONDAL                      Holifaces                                    Hindistan/India

87- Dipak RAY                                   Two windows                              Hindistan/India

88- Dmytro PETRYNA                        Girl with green earings                 Ukrayna/Ukraine

89- Domange FERNAND                    Cygne melomane                        Fransa/France

90- Duong Anh NHUT                         Vu dıeu tren bien                         Vietnam/Viet Nam

91- Duong Quoc NHA                         Danh luoı ton                              Vietnam/Viet Nam

92- Dusan Gorast MISKA                    Venice carnaval_0508                  Slovenya/Slovenia

93- Elif ÇAKICI                                   Göz                                            Türkiye/Turkey

94- Elnaz ABEDI                                Forest angel                               İran/Iran

95- Elnaz ABEDI                                The death of a woman                 İran/Iran

96- Emre BOSTANOĞLU                    Yorgancı                                     Türkiye/Turkey

97- Ender BAYINDIR                          Pekmez kaynatma                       Türkiye/Turkey

98- Engin KARCI                                Kelebek2                                    Türkiye/Turkey

99- Erdal TÜRKOĞLU                         Ali Aslan                                     Türkiye/Turkey

100- Erdinç ÇAVDAROĞLU                   Aşura                                         Türkiye/Turkey

101- Erdoğan PURÇLUTEPE                 IMG_2305                                   Türkiye/Turkey

102- Erdoğan PURÇLUTEPE                 IMG_6445                                   Türkiye/Turkey

103- Erman KIRANKAYA                       Karlar altında kukumav                Türkiye/Turkey

104- Erol EVGİN                                   Berber                                        Türkiye/Turkey

105- Esengül YAVUZ                            Esen 1                                        Türkiye/Turkey

106- Eunhyung CHO                             Lovely soup kitchen                    Güney Kore/Republic of Korea

107- Evrim SÖNMEZ                             Vatikan                                       Türkiye/Turkey

108- F. Dilek UYAR                               2_2fdyu                                     Türkiye/Turkey

109- F. Dilek UYAR                               2_3fdyu                                      Türkiye/Turkey

110- Fatih Muhammet TOPAL                Fatih 2                                        Türkiye/Turkey

111- Ferhat KESKİN                              Sohbet                                       Türkiye/Turkey

112- Feyyaz ÇETİNEL                           3                                                Türkiye/Turkey

113- Fırat KIZTANRI                              Sürü                                           Türkiye/Turkey

114- Francois JORGE                           Filets                                          Fransa/France

115- George BALADAKIS                      News 1                                       Yunanistan/Greece

116- Georges FRANCES                       Lea mouche polychrome             Fransa/France

117- Gholamhosein SHOKRANİMOGHADAM - Goda path                        İran/Iran

118- Gopal BHATTACHARJEE              Fantasy woman                           Hindistan/India

119- Grigore ROIBU                              Light and shadow                        Romanya/Romania

120- Gyunghwa LEE                             Road                                          Güney Kore/Republic of Korea

121- Hakan ÖZDEMİR                           Alınteri                                        Türkiye/Turkey

122- Hamid Reza HELALI                      Frame                                         İran/Iran

123- Hamid Reza HELALI                      Line                                            İran/Iran

124- Hamid Reza HELALI                      Oldermen                                    İran/Iran

125- Harsha Maduranga JAYASEKARA    Forgiveness                                Sri Lanka/Sri Lanka

126- Hengki LEE                                   Concord                                     Endonezya/Indonesia

127- Hengki LEE                                   Prelude to the dream                   Endonezya/Indonesia

128- Hengki LEE                                   Reflection                                   Endonezya/Indonesia

129- Hulki MURADİ                               Balık çiftliği                                 Türkiye/Turkey

130- Hung Hoa LU                                Village chupah festival                Vietnam/Viet Nam

131- Hung Nguyen CANH                      Soul hometown                           Vietnam/Viet Nam

132- Hung Nguyen CANH                      Summer afternoon                      Vietnam/Viet Nam

133- Hung Nguyen CANH                      Summer day                               Vietnam/Viet Nam

134- Hung Nguyen CANH                      Sunny morning                            Vietnam/Viet Nam

135- Hussain ALABDULLATIF                Go ahead to the future                Suudi Arabistan/Saudi Arabia

136- Hussain ALABDULLATIF                Read                                          Suudi Arabistan/Saudi Arabia

137- Huynh Thanh HUNG                       Cham chi                                    Vietnam/Viet Nam

138- Huynh Thanh HUNG                       Net dep Tay Bac                         Vietnam/Viet Nam

139- Iannis SKOTİNİOTİS                       Agonizing effort                          Yunanistan/Greece

140- İbrahim AKIŞ                                 Fisher                                         Türkiye/Turkey

141- İbrahim AKIŞ                                 Game                                         Türkiye/Turkey

142- İbrahim ASLAN                              Çocukluk                                    Türkiye/Turkey

143- İlknur ATLI                                     Hamal                                         Türkiye/Turkey

144- İnci ÇELİK                                     Balıkçı adam                               Türkiye/Turkey

145- Ingrid MAES                                 Traffic                                        Belçika/Belgium

146- İsa EBRAHIM                                Panna mian                                 Bahreyn/Bahrain

147- İsa EBRAHIM                                Sado varanasi                             Bahreyn/Bahrain

148- İsmail KARA                                  Sürü                                           Türkiye/Turkey

149- Javad HASSANPOUR                   Bazaar                                        İran/Iran

150- Jayanta CHOWDHURY                  Camel fair 2                                Hindistan/India

151- Jayanta CHOWDHURY                  Moıchara                                    Hindistan/India

152- Jayanta CHOWDHURY                  Run                                            Hindistan/India

153- Jianjian CHENG                            Beach comb                               Çin/China

154- Jianjian CHENG                            Fishing                                       Çin/China

155- Jianjian CHENG                            Seine                                          Çin/China

156- Jianxin ZHU                                  Spirit of desert                            Çin/China

157- John BELL                                    Controlled                                   Birleşik Krallık/United Kingdom

158- John BELL                                    Falling                                        Birleşik Krallık/United Kingdom

159- Jonas D. MADSEN                       Ghost bride                                Danimarka/Denmark

160- Jong Hi SUH                                 Water fog                                   Güney Kore/Republic of Korea

161- Kalyan BHATTACHARYYA             Conversation                              Hindistan/India

162- Kanchana DASANAYAKA              Hungry chiks                               Sri Lanka/Sri Lanka

163- Karin ROSKER                              Different                                     Slovenya/Slovenia

164- Kemal ÜLKÜ                                 Alınteri                                        Türkiye/Turkey

165- Kenan KAHRAMAN                       Barış kuşu                                  Türkiye/Turkey

166- Kenan KAHRAMAN                       Emek hüzmeleri                           Türkiye/Turkey

167- Kevin MURPHY                             Blue tit upside down                    İrlanda/Ireland

168- Kevin MURPHY                             Goldfinches fighting                    İrlanda/Ireland

169- Kevin PLOVIE                               Barn owls                                   BelçikaBelgium

170- Kevin PLOVIE                               Focus                                         Belçika/Belgium

171- Kushan Vimukthi                           True maturidy                             Sri Lanka/Sri Lanka

172- Kweonyeol OH                              Korean traditional dance              Güney Kore/Republic of Korea

173- Laki KRİSZTİNA                            Family ties                                  Macaristan/Hungary

174- Laki KRİSZTİNA                            Old lady                                     Macaristan/Hungary

175- Le Chau DAO                                Look at                                       Vietnam/Viet Nam

176- Le Chau DAO                                Tham luoi                                    Vietnam/Viet Nam

177- Leong CHEEVAI                           In end                                         Malezya/Malaysia

178- Leong CHEEVAI                           Wet                                            Malezya/Malaysia

179- Longxing MENG                           Sea farming                                Çin/China

180- Lukasz GURDAK                           Morskie oko                               Polonya/Poland

181- Lukasz GURDAK                           Halls playing field                       Polonya/Poland

182- Mahboubeh Karimi ALAVİJE          Appeal                                       İran/Iran

183- Mahdi ZABOLABBASI                   India man                                    İran/Iran

184- Manish KACHHAWAHA                 Race for life                                Hindistan/India

185- Manujith KATUGAMPOLA              Happiness is a choice                 Sri Lanka/Sri Lanka

186- Marek GUBALA                             First born                                    Polonya/Poland

187- Marwa ALHABSI                            Features framed                          Umman/Oman

188- Mehdi MOKHTARI                         Dream                                        İran/Iran

189- Mehdi MOKHTARI                         Fateme                                       İran/Iran

190- Mehdi MOKHTARI                         Khosh ahang                              İran/Iran

191- Mehdi RAHMANI                           Hands                                        İran/Iran

192- Mehmet ASLAN                            DSC_2091                                  Türkiye/Turkey

193- Mehmet DEĞİRMENCİOĞLU          Bardak çekme                             Türkiye/Turkey

194- Mi Gyeong KIM                             Great plaints                               Güney Kore/Republic of Korea

195- Miguel CABEZAS                          Waiting for the last wave             İspanya/Spain

196- Mikhail BONDAR                           Attachment to the sea 22            Ukrayna/Ukraine

197- Mine ERTUĞRUL                           Uçarcasına                                  Türkiye/Turkey

198- Mohammad Ali MATAEI                 Play boy                                     İran/Iran

199- Mohammad Reza MASOUMI          Shakaran                                    İran/Iran

200- Montini GIULIO                              India 2018-8                                İtalya/Italy

201- Murat BERKYÜREK                      Fisher women                             Türkiye/Turkey

202- Murat BERKYÜREK                      Fly                                             Türkiye/Turkey

203- Murat BERKYÜREK                      Love                                           Türkiye/Turkey

204- Mustafa Celal KILIÇMAN                Grafik ve hareket                         Türkiye/Turkey

205- Mustafa ERCAN                            Three butterflies                          Türkiye/Turkey

206- Mustafa EVİRGEN                        Anarchie                                     Kıbrıs/Cyprus

207- Mustafa EVİRGEN                        Rituel                                          Kıbrıs/Cyprus

208- Mustafa KARAASLAN                   London night                              Türkiye/Turkey

209- Mustafa KILIÇ                               Sürü                                           Türkiye/Turkey

210- Mustafa KOCAKOÇ                       Ambarlar                                     Türkiye/Turkey

211- Mustafa ÖZTEMİZ                         Kaçış                                          Türkiye/Turkey

212- Mustafa VAROL                            Buz                                            Türkiye/Turkey

213- Nguyen Duc TOAN                        Nghe lam huong                          Vietnam/Viet Nam

214- Nguyen Linh Vinh QUOC                Hıghlands festival                       Vietnam/Viet Nam

215- Nguyen Tranh HAI                                San moi 3                                               Vietnam/Viet Nam

216- Nguyen Tranh HAI                         Su co                                          Vietnam/Viet Nam

217- Nguyen Vu PHUOC                       Childhood time 12                       Vietnam/Viet Nam

218- Nicolai GODVİN                            Last minute                                 Danimarka/Denmark

219- Nicolai GODVİN                            Piano man                                  Danimarka/Denmark

220- Nikos KIKAKIS                              Sto xorio tou papou 2                 Yunanistan/Greece

221- Nilgün ERMAN                              Valiz                                           Türkiye/Turkey

222- Nils-Erik JERLEMAR                     Umbrella among tables No2         İsveç/Sweden

223- Nina KORIAKINA                           Ton soyer and heck finn             Rusya/Russia

224- Olga KUKUSH                              Transition                                    Ukrayna/Ukraine

225- Olga KUZNYETSOVA                    Aviator                                       Ukrayna/Ukraine

226- Ömer ŞAHİN                                 Barışa haykırış                            Türkiye/Turkey

227- Özcan ASLAN                               Base Torres                                Türkiye/Turkey

228- Özcan ASLAN                               Özgür Atlar                                 Türkiye/Turkey

229- Özkan BİLGİN                               Çoban çayı                                 Türkiye/Turkey

230- Pantelis KRANOS                         Embrace                                     Kıbrıs/Cyprus

231- Paul FLYNN                                  Mudbath                                     İrlanda/Ireland

232- Paulo GUERRA                             Bailloni                                       Brezilya/Brazil

233- Paulo GUERRA                             Bico verde                                  Brezilya/Brazil

234- Paulo GUERRA                             Galito                                         Brezilya/Brazil

235- Pham Van HANH                           Pkoi coi                                      Vietnam/Viet Nam

236- Pierfrancesco BARONI                  Bhoemien                                   İtalya/Italy

237- Pijus Kr DUTTA                             An old man                                 Hindistan/India

238- Prabir CHAKRABORTI                   Happy family                              Hindistan/India

239- Prabir CHAKRABORTI                   Next shinig star                          Hindistan/India

240- Pranab GHOSH                             Puskar                                        Hindistan/India

241- Prasun Kumar DE                         Chicken sorter                             Hindistan/India

242- Pratib ACHARYA                          Flying colours                             Hindistan/India

243- Pratib ACHARYA                          Raging bulls                               Hindistan/India

244- Rabia BUDAK                               İlmek ilmek                                 Türkiye/Turkey

245- Rajdeep BISWAS                          Pher 1                                        Hindistan/India

246- Ramiz AKSOY                              Namaz                                        Türkiye/Turkey

247- Ramiz AKSOY                              Sisli Göreme                               Türkiye/Turkey

248- Ravindra RANASINGHE                 Bitter sweet life                           Sri Lanka/Sri Lanka

249- Ravindra RANASINGHE                 Great Expectations                     Sri Lanka/Sri Lanka

250- Ravindra RANASINGHE                 Guests for tea                             Sri Lanka/Sri Lanka

251- Rıtankar DAS                                Mong of Varanasi                       Hindistan/India

252- Rızal AMIR                                    The bide                                     Endonezya/Indonesia

253- Sadık CAN                                    Rengarenk                                  Türkiye/Turkey

254- Saeed ARABZADEH                     Lili                                              İran/Iran

255- Sahar KARAMI                              In her mind                                  İran/Iran

256- Salim ŞİMŞEK                              Green windows                           Türkiye/Turkey

257- Samuele BOLDRİN                        In the paddy                               İtalya/Italy

258- Sandeep Kumar THAKURTA          Devation                                     Hindistan/India

259- Santanu MUKHERJEE                   The sage                                    Hindistan/India

260- Sarvesh JOSHI                             Desert holy                                 Hindistan/India

261- Sayed Ali Dormiani BOZORG        Evening aşura                             İran/Iran

262- Sayed Ali Dormiani BOZORG        My hause                                    İran/Iran

263- Sayed Ali Dormiani BOZORG        Sorrow                                       İran/Iran

264- Seçkin YENİCİ                              Yagligures                                  Türkiye/Turkey

265- Serhat SARAYDAR                       Havada dans                              Türkiye/Turkey

266- Seyed Ali MIRAMADI                    Battle feild                                  İran/Iran

267- Seyit KONYALI                             Oduncu                                      Türkiye/Turkey

268- Sezin GÖKGÜN                             Parnassius Mnemosyne               Türkiye/Turkey

269- Shady ESSAM                              Chilhood 2                                  Mısır/Egypt

270- Shady ESSAM                              Domino game                             Mısır/Egypt

271- Shady ESSAM                              Fisherman                                  Mısır/Egypt

272- Shenghua YANG                           Silent                                          Çin/China

273- Shin Woo RYU                              Transmission line                        Güney Kore/Republic of Korea

274- Shishir Kumar PANIGRAHI             Hunting                                       Hindistan/India

275- Simaz MARIO                               The ısolated hause                      İtalya/Italy

276- Simon KOVACIC                           Winter morming_b                       Slovenya/Slovenia

277- Soheil SHAHBAZI                         Delicious breakfast                     İran/Iran

278- Song Man KIM                              Gallop                                        Güney Kore/Republic of Korea

279- Sounak BANERJEE                      Desert horizons                           Hindistan/India

280- Sourav BAGCHI                            Reflection                                   Hindistan/India

281- Subir DATTA                                 Grandpa                                     Hindistan/India

282- Subrata ADHIKARY                       Youngest tutelar                          Hindistan/India

283- Sudip DUTTA                                Portrait of a boy                         Hindistan/India

284- Sudip SAHU                                 Hope 2                                       Hindistan/India

285- Sudip SAHU                                 Under the row                             Hindistan/India

286- Suk Jung KIM                               1                                                Güney Kore/Republic of Korea

287- Szabolcs HAMOR                         Disagreement                             Macaristan/Hungary

288- Tacettin YÜKSEL                          Danger                                       Türkiye/Turkey

289- Tacettin YÜKSEL                          Smoke and man                          Türkiye/Turkey

290- Tacettin YÜKSEL                          Şiddet                                        Türkiye/Turkey

291- Tahir CEYLAN                               TC Tahir 3                                   Türkiye/Turkey

292- Taner ÇETİN                                  Rastgele                                     Türkiye/Turkey

293- Tapas Kumar PAUL                       Five men army                            Hindistan/India

294- Tapas Kumar PAUL                       Jute field                                     Hindistan/India

295- Than NGUYEN                              Two old friend 11                        Vietnam/Viet Nam

296- Tiina POIMIO                                 Baby girl                                     Finlandiya/Finland

297- Toan Pham THI                             Muu sınh mua lu                          Vietnam/Viet Nam

298- Toan Pham THI                             Se chi                                        Vietnam/Viet Nam

299- Tomasz OKONIEWSKI                   Escape -                                     Polonya/Poland

300- Tran Dınh THUONG                       Nh_ps_ngmı_nbı_n                      Vietnam/Viet Nam

301- Tran Quang HONG                        Chan dung lao ngok reo              Vietnam/Viet Nam

302- Tran Quang HONG                        Prop                                           Vietnam/Viet Nam

303- Tran Thi Thu DONG                       Trong lo tuong                            Vietnam/Viet Nam

304- Truong Huu HUNG                         Early morning                             Vietnam/Viet Nam  

305- Truong Minh DIEN                         Early market                               Vietnam/Viet Nam

306- Truong Minh DIEN                         Hondat clay pot                          Vietnam/Viet Nam

307- Udit ROY                                      İnnocents                                    Hindistan/India

308- Vahid BABAEI                              Veil                                            İran/Iran

309- Van Chung BUI                             In grotto                                     Vietnam/Viet Nam

310- Van Chung BUI                             Sea bird 12                                 Vietnam/Viet Nam

311- Van Chung BUI                             Summer afternoon                      Vietnam/Viet Nam

312- Vinod CHAUHAN                          Chase                                         Hindistan/India

313- Vinod CHAUHAN                          Get going                                   Hindistan/India

314- Vinod CHAUHAN                          Hustler                                        Hindistan/India

315- Weihua LIAO                                 Play cards                                  Çin/China

316- Weishong GAO                             Spring is coming                         Çin/China

317- Xiangrong ZHAO                           Terraced fields morning               Çin/China

318- Xuan Han NGUYEN                       Fish drying                                 Vietnam/Viet Nam

319- Yamuni Rashmika PERERA           Life jump                                    Sri Lanka/Sri Lanka

320- Yamuni Rashmika PERERA           Past tradition                              Sri Lanka/Sri Lanka

321- Yasemin ATASOY                         White                                          Türkiye/Turkey

322- Yasin ERGENE                             Narin                                          Türkiye/Turkey

323- Yong Hak YOON                           Late Autumn                               Güney Kore/Republic of Korea

324- Yong Hak YOON                           Sun Rise                                     Güney Kore/Republic of Korea

325- Yongan GAN                                Sunset love                                Çin/China

326- Young Chan HYUN                        Going to farm                             Güney Kore/Republic of Korea

327- Yuliy VASILEV                              Transitions                                  Bulgaristan/Bulgaria

328- Yuliy VASILEV                              Vertical reality                             Bulgaristan/Bulgaria

329- Yusuf DÜNDAR                            Temizlikçiler                                Türkiye/Turkey

330- Yüksel AÇIKGÖZ                          net                                             Türkiye/ Turkey

331- Zakareya AL-DHAHLİ                     Master                                        Yemen/Yemen

332- Zakareya AL-DHAHLİ                     Meditation                                  Yemen/Yemen

333- Zerrin TAŞYÜREK                         Turuncu                                      Türkiye/Turkey

334- Zerrin TAVŞAN                              Renkli koşu                                 Türkiye/Turkey

335- Zhecho PLANINSKI                       Mirrored                                      Bulgaristan/Bulgaria

336- Zhecho PLANINSKI                       Mummers 3                                 Bulgaristan/Bulgaria

337- Zoltan Mettor NEMES                   Carmina burana                           Macaristan/Hungary

338- Zoltan Mettor NEMES                   Nascent                                      Macaristan/Hungary

339- Zoran TOLDİ                                 John                                           Slovakya/ Slovakia