"ÜÇ" BİTTİ

 
BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ - AKIN ACAR (ANTALYA)
 
2014 yılının beşinci üyeler arası fotoğraf yarışması "ÜÇ" bitti. Bu kez yarışmamıza 37 üyemiz 132 fotoğrafla katıldı.
Seçiciliğini onursal üyemiz Muhsin DİVAN'ın yaptığı yarışmada birincilik ödülünü Akın ACAR (Antalya) kazandı.
Yarışmada ikincilik ödülünü Feyzullah TUNÇ (Karaman), üçüncülük ödülünü Arif MİLETLİ (Bursa) kazandılar.
 
 
İKİNCİLİK ÖDÜLÜ - FEYZULLAH TUNÇ (KARAMAN)
 
 
ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ - ARİF MİLETLİ (BURSA)
 
 Ayrıca Adem AĞUŞ (Isparta), Emel SEZER (Edirne), Kadriye IRMAK (Ankara), Mete KIŞLAL - 2 (İstanbul), Murat ÖZÇELİK (Afyonkarahisar), Safiye Nilgün GÜLER (Edirne), Serdar AKYAY (İzmit), Seyit KONYALI - 2 (Konya), Bayram AYHAN (Malatya), Başak BALKAN (Edirne)'ın fotoğrafları da sergileme için seçildi.
 Katılan, ödül alan ve fotoğrafları sergi için seçilen tüm üyelerimizi tebrik ediyoruz.
 Beşinci yarışma sonucunda toplam puan durumu:
Zehra ÇÖPLÜ (İstanbul) - 17,
Feyzullah TUNÇ (Karaman) - 10,
Yüksel AÇIKGÖZ (Konya) - 8,
H. Hulki MURADİ (Mersin) - 7
Emre BOSTANOĞLU (Samsun) - 7,
Erdal TÜRKOĞLU (İzmir) - 6,
Akın ACAR (Antalya) - 6,
Başak BALKAN (Edirne) - 5,
Salim ŞİMŞEK (Muğla) - 5,
Emel SEZER (Edirne) - 4,
Murat ÖZÇELİK (Afyonkarahisar) - 4
Erol SESİ (Bursa) - 3
Ethem ÇOLAK (İstanbul) - 2
Tahsin ALTINOK (Mersin) - 2
Arif MİLETLİ (Bursa) - 2
Mete KIŞLAL - 2
Safiye Nilgün GÜLER  (Edirne) - 2
Seyit KONYALI - 2
Faik YILMAZ (Muğla) - 1,
Fatih GÖKLER (Konya) - 1,
Fatma DEMİR - 1
Ahmet Emin CANDAN (Konya) - 1,
Süleyman CANDAN (Konya) - 1,
Nurhan TANRIÖVEN - 1
Adem AĞUŞ (Isparta) - 1
Kadriye IRMAK - 1
Serdar AKYAY - 1
Bayram AYHAN - 1
 
2014 yılının son yarışmasında konu "SU" olarak belirlendi. Yarışmanın son katılımı 31 Aralık 2014. Son yarışmanın seçiciliğini Belçika'dan Freddy LAHEYE yapacak.
 
SERGİLEME - ADEM AĞUŞ (ISPARTA)
 
 
SERGİLEME - EMEL SEZER (EDİRNE)
 
 
SERGİLEME - KADRİYE IRMAK (ANKARA)
 
 
SERGİLEME - METE KIŞLAL (İSTANBUL)
 
 
SERGİLEME - METE KIŞLAL (İSTANBUL)
 
 
SERGİLEME - MURAT ÖZÇELİK (AFYONKARAHİSAR)
 
 
SERGİLEME - SAFİYE NİLGÜN GÜLER (EDİRNE)
 
 
SERGİLEME - SERDAR AKYAY (İZMİT)
 
 
SERGİLEME - SEYİT KONYALI (KONYA)
 
 
SERGİLEME - SEYİT KONYALI (KONYA)
 
 
SERGİLEME - BAYRAM AYHAN (MALATYA)
 
 
SERGİLEME - BAŞAK BALKAN (EDİRNE)