SİLLE FOTOĞRAF FESTİVALİ PROGRAMI

SİLLE FOTOĞRAF FESTİVALİ PROGRAMI

13 - 16 KASIM 2014

10 DAVETLİ KATILIMCI:

1 - M. TURGUT KIRKGÖZ – GAZİANTEP

2 - BAŞAK BALKAN - EDİRNE

3 - CAFER GÜRSEL YAMAN - ANTALYA

4 - ERDOĞAN PURÇLUTEPE - SİNOP

5 - MURAT ÖZÇELİK - AFYON

6 - FEYZULLAH TUNÇ - KARAMAN

7 - SÜLEYMAN CANDAN - KONYA

8 - A. HİKMET AVCI - MERSİN

9 - AYLİN ÇAKINER - İSTANBUL

10 - M. TARIK CANBAY – ELAZIĞ

 

SERGİ İÇİN FOTOĞRAF SEÇİCİ ÜYELER:

1 - ALİ DÜZ - KONYA

2 - REHA BİLİR - KONYA

3 - NECMETTİN KÜLAHÇI - ANKARA

4 - MUSTAFA ESER - MERSİN

5 - AGATHA ANNE BUNANTA – ENDONEZYA

 

13 KASIM 2014 – PERŞEMBE

10.00                                    KONYA’DA BULUŞMA

12.00                                    SİLLE’YE HAREKET

13.00                                    SİLLE’DE ÖĞLE YEMEĞİ

14.30 - 16.30                      REHBER EŞLİĞİNDE SİLLE TANITIM TURU

17.00 – 18.30                                                    FOTOĞRAF GÖSTERİLERİ

*İSMAİL DEĞİRMENCİ – KONYA

*BAŞAK BALKAN – EDİRNE

*ZEHRA ÇÖPLÜ – İSTANBUL

*FEVZİ YAPICI – BURSA

*A. HİKMET AVCI – MERSİN

*MESUT ÖZKAYA - GAZİANTEP

18.30 – 19.30                                                    AKŞAM YEMEĞİ

20.00 – 21.00                                                    SÖYLEŞİ

*H. HULKİ MURADİ

21.00 – 22.00                                       SERBEST ZAMAN

22. 00                                                     OTELE DÖNÜŞ

 

14 KASIM 2014 – CUMA

09.00                                    SERGİLERİN AÇILIŞ TÖRENİ

                               *EROL DOĞANER – GAZİANTEP

                               *SERDAR AKYAY – İZMİT

                               *MURAT ÖZÇELİK – AFYON

                               *NECMETTİN KÜLAHÇI - ANKARA

                               *SEYİT KONYALI – KONYA

 

10.00 – 12.00                                                     GÖSTERİLER ve SÖYLEŞİLER

                               *MUSTAFA ESER – MERSİN

                               *ABDULLAH APAN – KONYA

                               *LEYLA EMEKTAR – KOCAELİ

                               *YÜKSEL AÇIKGÖZ – KONYA

                               *MELİH SULAR – KOCAELİ

                               *ÖMER ZİYA TOPSAKAL – BURSA

                               *UFUK İŞLEKER - KARAMAN

                              * ERDAL TÜRKOĞLU

 

12.00 – 13.00                                                    SERBEST ZAMAN

13.00 – 14.00                                                    ÖĞLE YEMEĞİ

14.30 – 15.30                                                    SİLLE SANAT SARAYI ÜYELER TOPLANTISI

Sille Sanat Sarayı Yıllık Çalışmalarının Değerlendirilmesi, Öneriler

16.00 – 18.00                                                    SİLLE’DE SERBEST ZAMAN

18.00 – 19.00                                                    GÖSTERİLER ve SÖYLEŞİ

*TURAN SEZER – MERSİN

*EMEL SEZER - EDİR

*AKIN ACAR – ANTALYA                                   

*BURAK ŞENBAK – İSTANBUL

*SERKAN TURAÇ – İSTANBUL

*HATİCE ŞİNİK – EDİRNE

19.00 – 20.00                                                    AKŞAM YEMEĞİ

20.00 – 22.00                                                    SÖYLEŞİ

*DOÇ. DR. İLHAM ENVEROĞLU – KONYA

23.00                                    OTELE DÖNÜŞ

 

15 KASIM 2014 – CUMARTESİ

07.00                                                                    KAHVALTI (OTELDE)

08.30                                                                    10 DAVETLİ KATILIMCI İÇİN FOTOĞRAF ÇEKİM BAŞLANGICI

09.30 – 11.30                                                    GÖSTERİLER ve SÖYLEŞİ

*VELİ AYDOĞDU – DENİZLİ

*SEÇKİN YENİCİ - AYDIN

*DASK DOGAY – ANKARA

*CİHAN KARACA – AYDIN

*ANAFOD DERNEĞİ – İSTANBUL

*FEYZA BERKER – İSTANBUL

*BARIŞ BARLAS – İZMİR

*ŞADİYE YILMAZ – KONYA

*ETHEM ÇOLAK – İSTANBUL

*ÖMER YAĞLIDERE

12.00 – 13.00                                                    ÖĞLE YEMEĞİ

13.30 – 14.30                                                    UPI ÜYELER TOPLANTISI

UPI ÇALIŞMALARININ DEĞERLENDİRİLMESİ, ÖNERİLER.

15.00 – 17.00                                                    SÖYLEŞİ

*HALUK UYGUR – ADANA

18.00 – 19.00                                                    AKŞAM YEMEĞİ

19.15                                                                    SEMÂ TÖRENİ İÇİN SİLLE’DEN HAREKET               

23.00                                                                    OTELE DÖNÜŞ

16 KASIM 2014 – PAZAR

07.00                                                                    KAHVALTI (OTELDE)

08.00                                                                    10 KATILIMCI İÇİN FOTOĞRAFLARIN SON TESLİM SAATİ

09.00  - 12.00                                                    DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

16.00  - 19.00                                                    SERGİ AÇILIŞI VE ÖZEL ÖDÜLLERİN SUNUMU

*NECMETTİN KÜLAHÇI GÖSTERİSİ

*AGATHA ANNE BUNANTA GÖSTERİSİ

*SİLLE’DE YILIN FOTOĞRAFÇISI ÖDÜLÜ

                                KAPANIŞ

20.00 – 21.00                                                    AKŞAM YEMEĞİ VE OTELE DÖNÜŞ

 

NOT:

SERGİLER SİLLE SANAT SARAYI, SİLLE KÜLTÜR EVİ, SİLENOS CAFE VE SİLLE NARGİLE'DE AÇILACAK, DİĞER TÜM ETKİNLİKLER SİLLE KÜLTÜR EVİ'NDE YAPILACAKTIR.