ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARASI ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

 Doğanhisar İlçesi Ayaslar Şehit Uzman Onbaşı İbrahim Ay İlkokulu tarafından ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen "Benim Şehrim" konulu ulusal fotoğraf yarışması sonuçlandı. Yarışmaya 33 şehirden 201 öğrenci 644 fotoğrafla katıldı.

 Seçiciliğini Sille Sanat Sarayı üyeleri Yüksel AÇIKGÖZ, Abdullah APAN, Reha BİLİR, Şadiye YILMAZ ve okul müdürü Yavuz Sinan ŞİMŞEK'in yaptığı yarışmada Birincilik Ödülünü  Gaziantep - Özel Seçkin Ortaokulu öğrencisi Akın YILMAZ kazandı. İkincilik ödülünü İstanbul - Nurettin Teksan Ortaokulu'ndan Aris Deniz KALAY, üçüncülük ödülünü ise Muğla - Orhaniye İnci Narin Ortaokulu öğrencisi Selinay CEYLAN kazandılar. 

 MOST Özel Ödülünü Afyonkarahisar - Doğa Koleji öğrencisi Mert UZUNTEPE kazanırken, AYTES Özel Ödülünü İstanbul - Dr. Tevfik Sağlam Ortaokulu öğrencisi Enes CANKIYMAZ kazandılar. 

 Kocaeli - Tasviri Hurşit Güneş Ortaokulu öğrencisi Aleyna Nur ERSÖZ, Kastamonu - Merkez Ortaokulu öğrencisi Cengizhan ARSLAN ve İstanbul - Esenyurt Zubeyde Hanım Ortaokulu öğrencisi Busenur ASLAN'ın fotoğrafları da mansiyon ödüllerini kazandılar. 

 Yarışmada 20 fotoğraf Sille Sanat Sarayı M. Edib Bilir sergi salonunda, 19 fotoğraf da www.sillesanat.com adresinde sergilenmek üzere seçildi.

 Yarışmaya katılan, ödül alan ve fotoğrafları sergi için seçilen tüm öğrencileri tebrik ediyoruz. 

ÖDÜL ALAN FOTOĞRAFLAR

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

SİLLE SANAT SARAYI ALTIN MADALYA

Akın YILMAZ - Özel Seçkin Ortaokulu - GAZİANTEP

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

SİLLE SANAT SARAYI GÜMÜŞ MADALYA

Aris Deniz KALAY - Nurettin Teksan Ortaokulu - İstanbul

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

SİLLE SANAT SARAYI BRONZ MADALYA

Selinay CEYLAN - Orhaniye İnci Narin Ortaokulu - Muğla

MOST ÖZEL ÖDÜLÜ

Mert UZUNTEPE - Doğa Koleji - Afyonkarahisar

AYTES ÖZEL ÖDÜLÜ

Enes CANKIYMAZ - Dr. Tevfik Sağlam Ortaokulu - İstanbul

MANSİYON ÖDÜLÜ

Aleyna Nur ERSÖZ - Tasvire Hurşit Güneş Ortaokulu - Kocaeli

MANSİYON ÖDÜLÜ

BUSENUR ASLAN - Esenyurt Zübeyde Hanım Ortaokulu - İstanbul

MANSİYON ÖDÜLÜ

Cengizhan ARSLAN - Merkez Ortaokulu - Kastamonu

 

SERGİLEMELER

Sille Sanat Sarayı Sergi Salonunda Sergilenecek olanlar

 

Ayşegül Sağlam -  Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu - Konya

Ayşenur Konuralp - Oruçoğlu Ortaokulu - Afyonkarahisar 

Berfin Topaloğlu - Kocademir Ortaokulu - Antalya

Elif Su Akkuş - Özel DİLTAŞ Eğitim Kurumları - Konya

Emirhan Tonkaz - Gazi Ortaokulu - Burdur

Ensar Yıldız - Tasvire Hurşit Güneş Ortaokulu - Kocaeli

Esra Sarpkaya - Beyşehir H.M. Süheyla Doğu Ortaokulu - Konya

Asya Karaman - Özel Lale Ortaokulu - Aksaray

Hüseyin Eren Doğan - Beyşehir H.M. Süheyla Doğu Ortaokulu - Konya

İrem Arkaya - Özel Erenköy Işık Ortaokulu - İstanbul

Levent Bahçeci - Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi - Adapazarı

Mehmet Enes Güven - Kadınana İmam Hatip Ortaokulu - Afyonkarahisar

Melis Tuncel - Özel DİLTAŞ Ortaokulu - Konya

Meriç Akkaya - Özel Erenköy Işık Ortaokulu - İstanbul

Muhammed Emin Toska - Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi - Adapazarı

Ömer Sincar - Gazi Yatılı Bölge Ortaokulu - Mardin

Ümmühan Torlak - Öğretmen Selma Akay Ortaokulu - İstanbul

Ümmühan Torlak - Öğretmen Selma Akay Ortaokulu - İstanbul

Ünzile Bağcı - Tuzlukçu Şehit Tuncay Yapıcı Ortaokulu - Konya

Yusuf Karaman - Koç Ortaokulu - Şanlıurfa

 

SİLLE SANAT SARAYI web sitesinde sergilenmek üzere seçilenler

Aleyna Nur Ersöz -  Tasvire Hurşit Güneş Ortaokulu - Kocaeli

Aleyna Nur Ersöz - Tasvire Hurşit Güneş Ortaokulu - Kocaeli

Aris Deniz Kalay -  Nurettin Teksan Ortaokulu - İstanbul

Aris Deniz Kalay - Nurettin Teksan Ortaokulu - İstanbul

Ayşenur Konuralp - Oruçoğlu Ortaokulu - Afyonkarahisar

Berfin Topaloğlu - Kocademir Ortaokulu - Antalya

Cengizhan Arslan - Merkez Ortaokulu - Kastamonu

Esma Begüm Özkan - Özel DİLTAŞ Eğitim Kurumları

Eylül Karaman -Özel lale Ortaokulu - Aksaray

Gökçen Aşan - Özel Seçkin Ortaokulu - Gaziantep

Halil Altun - Gazi Yatılı Bölge Ortaokulu - Mardin

Levent Bahçeci - Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi - Adapazarı

Melis Tuncel - Özel DİLTAŞ Eğitim Kurumları - Konya

Musa Erol - Gazi Yatılı Bölge Ortaokulu - Mardin

Süeda Büyükçelen - 23 Nisan Havacılar Ortaokulu - Niğde

Yusuf Karaman - Koç Ortaokulu - Şanlıurfa

Zehra Akkul - Doğanhisar Başköy Şehit Ufuk Başarı Ortaokulu - Konya

Zeynep Konyalı -  Beyşehir Ali Rıza celepoğlu Ortaokulu - Konya

Zeynep Konyalı - Beyşehir Ali Rıza celepoğlu Ortaokulu - Konya