KONYA İL KÜLTÜR MÜDÜRLÜĞÜ 11. ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI

Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün düzenlediği “Dünya İnançları” ve “Merdivenler” konulu 11.Uluslararası Fotoğraf yarışması sonuçlandı.

 35 ülkeden 470 fotoğrafçı Dünya İnançları kategorisinde 1649, Merdivenler kategorisinde 1312 fotoğrafla yarışmaya katıldı.

 Jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucunda ödül alan ve sergilemeye değer görülen fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  10th International Photography Competition organized by Konya Culture & Tourism Directorate is over.

 470 Photographers from 34 countries participated to “Religions In The World” section with 1649 photographs and to “Stairs” section with 1312 photographs.

 You can see the awarded and accepted  photographs below. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIAP EN İYİ FOTOĞRAFÇI ÖDÜLÜ / FIAP BEST AUTHOR

SENJOY SENGUPTA - HİNDİSTAN / INDIA

 

ICS EN İYİ FOTOĞRAFÇI ÖDÜLÜ / ICS BEST AUTHOR

BÜLENT PİRİNÇÇİ - TÜRKİYE / TURKEY

-------------------------------------------------------------------------------------------

DÜNYA İNANÇLARI / RELIGIONS IN THE WORLD

ÖDÜLLER / AWARDS

FIAP ALTIN MADALYA / FIAP GOLD MEDAL

Hatef Hoseini - iRAN / ıran

PSA ALTIN MADALYA / PSA GOLD MEDAL    

Sayed Ali Dormiani Bozorg - İRAN / IRAN

 ICS ALTIN MADALYA / ICS GOLD MEDAL

Mehmet Uluyurt - TÜRKİYE / TURKEY

 IAAP ALTIN MADALYA / IAAP GOLD MEDAL 

Grigore Roibu - ROMANYA / ROMAIN

SİLLE SANAT SARAYI ALTIN MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI GOLD MEDAL 

Virgilio Bardossi - İTALYA / ITALY

FIAP GÜMÜŞ MADALYA / FIAP SILVER MEDAL

Aygül Öztürk - TÜRKİYE / TURKEY

PSA GÜMÜŞ MADALYA / PSA SILVER MEDAL

Mahboube Karimi  Alavijeh - İRAN / IRAN

ICS GÜMÜŞ MADALYA / ICS SILVER MEDAL

Davoud Akbarzadeh Abkenar - İRAN / IRAN

IAAP GÜMÜŞ MADALYA / IAAP SILVER MEDAL

Avik Saha - HİNDİSTAN / INDIA

SİLLE SANAT SARAYI GÜMÜŞ MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI SILVER MEDAL 

Kerim Arı - TÜRKİYE / TURKEY

FIAP BRONZ MADALYA / FIAP BRONZE MEDAL

Ruslan Asanov - BULGARİSTAN / BULGARIA

PSA BRONZ MADALYA / PSA BRONZE MEDAL  

Filiz Kılıç - TÜRKİYE / TURKEY

 ICS BRONZ MADALYA / ICS BRONZE MEDAL

Amit Paul - HİNDİSTAN / INDIA

IAAP BRONZ MADALYA / IAAP BRONZE MEDAL 

İsa Ebrahim - BAHREYN / BAHREIN

SİLLE SANAT SARAYI BRONZ MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI BRONZ MEDAL

Mahdi Zabolabbasi - İRAN / IRAN

 KONYA İL KÜLTÜR ve TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL ÖDÜLÜ

KONYA CULTURE & TOURISM DIRECTORATE SPECIAL AWARD  

Yones Hemmati Nia - İRAN / IRAN

UFSD ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD SPECIAL AWARD

Ruslan Asanov - BULGARİSTAN / BULGARIA

TFSF ÖZEL ÖDÜLÜ / PAFT SPECIAL AWARD

Enver Şengül - TÜRKİYE / TURKEY

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Achıntya Aıch - HİNDİSTAN / INDIA

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Bilgin AYYILDIZ - TÜRKİYE / TURKEY

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Caner Başer - TÜRKİYE / TURKEY

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Murat Berkyürek - TÜRKİYE / TURKEY

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Sanjoy Sengupta - HİNDİSTAN / INDIA

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION

Selma Demirkol - TÜRKİYE / TURKEY

PSA MANSİYON / PSA MENTION  

Atanu RAY - HİNDİSTAN / INDIA

PSA MANSİYON / PSA MENTION

Grigore Roibu - ROMANYA / ROMAIN

PSA MANSİYON / PSA MENTION

Hazhar Zaheri - İRAN / IRAN

PSA MANSİYON / PSA MENTION

Ruslan Asanov - BULGARİSTAN / BULGARIA

PSA MANSİYON / PSA MENTION

Sanjoy Sengupta - HİNDİSTAN / INDIA

PSA MANSİYON / PSA MENTION

Aygül Öztürk - TÜRKİYE / TURKEY

 ICS MANSİYON / ICS MENTION  

Ruslan Asanov - BULGARİSTAN / BULGARIA

 ICS MANSİYON / ICS MENTION

Selma Oransay - TÜRKİYE / TURKEY

 ICS MANSİYON / ICS MENTION

Ayesha Bulathgama - SRİ LANKA / SRI LANKA

 IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Avishek DAS - HİNDİSTAN / INDIA

 IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Bülent Pirinççi - TÜRKİYE / TURKEY

 IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Filiz Kılıç - TÜRKİYE / TURKEY

 IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Mohammad Reza Masoumi - İRAN / IRAN

 IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Sayed Ali Dormiani Bozorg - İRAN / IRAN

 IAAP MANSİYON / IAAP MENTION

Tahir Akay - TÜRKİYE / TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Emel Güley - TÜRKİYE / TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Ercüment Öztürk - TÜRKİYE / TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

İsa Cida - TÜRKİYE / TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Nataliya Andrianova - RUSYA / RUSSIA

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Shibasish Saha - HİNDİSTAN / INDIA

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION

Yones Hemmati Nia - İRAN / IRAN

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Andreja Ravnak - SLOVENYA / SLOVENIA

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Shibasish Saha - HİNDİSTAN / INDIA

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Fatma Demir - TÜRKİYE / TURKEY

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Mehmet Aslan - TÜRKİYE / TURKEY

 UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Mine Ertuğrul - TÜRKİYE / TURKEY

 UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Sayan Sarkar - HİNDİSTAN / INDIA

DÜNYA İNANÇLARI / RELIGIONS IN THE WORLD

SERGİLEMELER / ACCEPTED PHOTOGRAPHS

Achintya Aich - HİNDİSTAN / INDIA

Achintya Aich - HİNDİSTAN / INDIA

Achintya DAN - HİNDİSTAN / INDIA

Akın Acar - TÜRKİYE / TURKEY

Argha Chowdhury - HİNDİSTAN / INDIA

Asiye Benli - TÜRKİYE / TURKEY

Atanu Das Mahapatra - HİNDİSTAN / INDIA

Bekir Yeşiltaş - TÜRKİYE / TURKEY

Bülent Pirinççi - TÜRKİYE / TURKEY

Caner Başer - TÜRKİYE / TURKEY

Derviş Özcan - TÜRKİYE / TURKEY

Erik Lauraeus - FİNLANDİYA / FINLAND

Ferenc Szabo - MACARİSTAN / HUNGARY

George Yiallouris - KIBRIS / CYPRUS

Hakan Bahçeci - TÜRKİYE / TURKEY

Hatep Hoseini - İRAN / IRAN

Imam Yadmellad - İRAN / IRAN

Kazım Kuyucu - TÜRKİYE / TURKEY

Laxman Mintu - BANGLADEŞ - BANGLADESH

Liak Song Teo - MALEZYA / MALAYSIA

Mahboube Karimi Alavijeh - İRAN / IRAN

Mahboube Karimi Alavijeh - İRAN / IRAN

Manu Barreiro Rodriguez  - İSPANYA / SPAIN

Mehmet Aslan - TÜRKİYE / TURKEY

Mostafa Mirtaleb - İRAN / IRAN

Munise Eren - TÜRKİYE / TURKEY

Neşe Arı - TÜRKİYE / TURKEY

Nilgün Kösen - TÜRKİYE / TURKEY

Ozan Yazar - TÜRKİYE / TURKEY

Ramiz Aksoy - TÜRKİYE / TURKEY

Roberto De Leonardis - İTALYA / ITALY

Rumela De - HİNDİSTAN / INDIA

Sanjib DAS - HİNDİSTAN / INDIA

Saoud Al Alawi - UMMAN / OMAN

Seyed Alireza Rajaei Shoshtari - İRAN / IRAN

Seyed Ehsan Mortazavi- İRAN / IRAN

Sherzad Rostam Dost - İRAN / IRAN

Siew Thong Chu - MALEZYA / MALAYSIA

Yavuz Yaman - TÜRKİYE / TURKEY

Zühdü Bilgin - TÜRKİYE / TURKEY

 

 

MERDİVENLER / STAIRS

ÖDÜLLER / AWARDS

FIAP ALTIN MADALYA / FIAP GOLD MEDAL   

Derya Arıkan - TÜRKİYE / TURKEY

PSA ALTIN MASDALYA / PSA GOLD MEDAL

Achıntya AICH - HİNDİSTAN / INDIA

ICS ALTIN MADALYA ( ICS GOLD MEDAL

Mehmet Aslan - TÜRKİYE / TURKEY

IAAP ALTIN MADALYA / IAAP GOLD MEDAL

Mine Ertuğrul - TÜRKİYE / TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI ALTIN MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI GOLD MEDAL

Pierfrancesco Baroni - İTALYA / ITALY

FIAP GÜMÜŞ MADALYA / FIAP SILVER MEDAL

Isa Ebrahim - BAHREYN / BAHREIN

PSA GÜMÜŞ MADALYA / PSA SILVER MEDAL 

Fikriye Er - TÜRKİYE / TURKEY

ICS GÜMÜŞ MADALYA / ICS SILVER MEDAL

Gülay Tansu - TÜRKİYE / TURKEY

IAAP GÜMÜŞ MADALYA / IAAP SILVER MEDAL

SP Mukherji - HİNDİSTAN / INDIA

SİLLE SANAT SARAYI GÜMÜŞ MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI SILVER MEDAL

İhsan İlzE - TÜRKİYE / TURKEY

FIAP BRONZ MADALYA / FIAP BRONZE MEDAL

Hüseyin Opruklu - TÜRKİYE / TURKEY

PSA BRONZ MADALYA / PSA BRONZE MEDAL

Sadık Can - TÜRKİYE / TURKEY

ICS BRONZ MADALYA / ICS BRONZE MEDAL

Çağrı İşbilir - TÜRKİYE / TURKEY

IAAP BRONZ MADALYA / IAAP BRONZE MEDAL

Shantha Gunaratne - SRİ LANKA / SRI LANKA

SİLLE SANAT SARAY BRONZ MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI BRONZE MEDAL

Berin Aydın - TÜRKİYE / TURKEY

KONYA İL KÜLTÜR ve TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL ÖDÜLÜ

KONYA CULTURE & TOURISM DIRECTORATE SPECIAL AWARD

Sadık Can - TÜRKİYE / TURKEY

UFSD ÖZEL ÖDÜLÜ / UFSD SPECIAL AWARD

Yılmaz Aynalı - TÜRKİYE / TURKEY

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION - Aygül Öztürk - TÜRKİYE / TURKEY

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION - İkbal Hümay Ayyıldız - TÜRKİYE / TURKEY

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION - Priyankar Dattagupta - HİNDİSTAN / INDIA

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION - SP Mukherji - HİNDİSTAN / INDIA

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION - Avishek Das - HİNDİSTAN / INDIA

FIAP MANSİYON / FIAP MENTION - İsa Ebrahim - BAHREYN / BAHREIN

PSA MANSİYON / PSA MENTION - Bekir Yeşiltaş - TÜRKİYE / TURKEY

PSA MANSİYON / PSA MENTION - Caner Başer - TÜRKİYE / TURKEY

PSA MANSİYON / PSA MENTION - Hüseyin OPRUKLU - TÜRKİYE / TURKEY

PSA MANSİYON / PSA MENTION - Marco Misuri - İTALYA / ITALY

PSA MANSİYON / PSA MENTION - Nader Saadallah - İRAN / IRAN

PSA MANSİYON / PSA MENTION - Tacettin Yüksel - TÜRKİYE/ TURKEY

ICS MANSİYON / ICS MENTION - Bekir Yeşiltaş - TÜRKİYE / TURKEY

ICS MANSİYON / ICS MENTION - Kianoush Saadati - İRAN / IRAN

ICS MANSİYON / ICS MENTION - Maziar Bagherpour - İRAN / IRAN

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - Arif Miletli - TÜRKİYE / TURKEY

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - Emel Güley - TÜRKİYE / TURKEY

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - Ebrahim Taheri - İRAN / IRAN

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - Mehmet Tufan - TÜRKİYE / TURKEY

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - Nayan Sawant - HİNDİSTAN / INDIA

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - Marek Hasso-Agopsowics - POLONYA / POLAND

SSS MANSİYON / SSS MENTION - Ayla Merttürk - K.K.T.C / N.C.T.R

SSS MANSİYON / SSS MENTION - Çağrı İşbilir - TÜRKİYE / TURKEY

SSS MANSİYON / SSS MENTION - Emine Üzmez Aygün - K.K.T.C / N.C.T.R

SSS MANSİYON / SSS MENTION - Mehmet Hakkı Çılgın - TÜRKİYE / TURKEY

SSS MANSİYON / SSS MENTION - Mehmet Uluyurt - TÜRKİYE / TURKEY

SSS MANSİYON / SSS MENTION - Senjoy Sengupta - HİNDİSTAN / INDIA

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Bahattin Erkol - TÜRKİYE / TURKEY

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Emre Bostanoğlu - TÜRKİYE / TURKEY

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Marek Hasso - Agopsowics - POLONYA / POLAND

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Mustafa Kılıç - TÜRKİYE / TURKEY

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Ngoc Anh Bach - VİETNAM / VIET NAM

UFSD MANSİYON / UFSD MENTION

Sanjib Das - HİNDİSTAN / INDIA

 

 

 

MERDİVENLER / STAIRS

SERGİLEMELER / ACCEPTED PHOTOGRAPHS

Ahmet Yenmez - TÜRKİYE / TURKEY

Alper Aydöner - TÜRKİYE / TURKEY

Andreja Ravnak - SLOVENYA / SLOVENIA

Ashane Marasinghe - SRİ LANKA

Ashane Marasinghe - SRİ LANKA

Avisek DAS - HİNDİSTAN / INDIA

Ayla Merttürk - TÜRKİYE / TURKEY

Debarshi Mukherjee - HİNDİSTAN / INDIA

Derya Yazar - TÜRKİYE / TURKEY

Derya Yazar - TÜRKİYE / TURKEY

Ebrahim Bahrami - İRAN / IRAN

Ebrahim Bahrami - İRAN / IRAN

Emel Güley - TÜRKİYE / TURKEY

Emel Güley - TÜRKİYE / TURKEY

Emine Üzmez Algül - TÜRKİYE / TURKEY

Erik Lareus - FİNLANDİYA / FINLAND

George Baladakis - YUNANİSTAN / GREECE

Hessan Sedaghati - İRAN / IRAN

Isa EbrahİM - İRAN / IRAN

Katja Virolainen- FİNLANDİYA / FINLAND

Kazım Kuyucu - TÜRKİYE / TURKEY

Lâle Çaktı - TÜRKİYE / TURKEY

Mahmoud Kameli - İRAN / IRAN

Marco Misuri - İTALYA / ITALY

Mitra Weerakone - SRİ LANKA / SRI LANKA

Mustafa Öztemiz - TÜRKİYE / TURKEY

Nilgün Kösen - TÜRKİYE / TURKEY

Nuti Giovanni - İTALYA / ITALY

Ömer Şahin - TÜRKİYE / TURKEY

Ömer Şahin - TÜRKİYE / TURKEY

Pierfrancesco Baroni - İTALYA / ITALY

Piyali Mitra - HİNDİSTAN / INDIA

Sanjoy Sengupta - HİNDİSTAN / INDIA

Sanjoy Sengupta - HİNDİSTAN / INDIA

Shibashis Saha - HİNDİSTAN / INDIA

Siew Thong Chu - MALEZYA / MALAYSIA

Şener Tekçi - TÜRKİYE / TURKEY

Tacettin Yüksel - TÜRKİYE / TURKEY

Tacettin Yüksel - TÜRKİYE / TURKEY

Udayan Sankar Pal - HİNDİSTAN / INDIA