İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ ARASI ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

 Doğanhisar İlçesi Ayaslar Şehit Uzman Onbaşı İbrahim Ay İlkokulu tarafından ilkokul öğrencileri arasında düzenlenen "Benim Şehrim" konulu ulusal fotoğraf yarışması sonuçlandı. Yarışmaya 25 şehirden 181 öğrenci 586 fotoğrafla katıldı.

 Seçiciliğini Sille Sanat Sarayı üyeleri Yüksel AÇIKGÖZ, Abdullah APAN, Reha BİLİR, Şadiye YILMAZ ve okul müdürü Yavuz Sinan ŞİMŞEK'in yaptığı yarışmada Birincilik Ödülünü  İstanbul - İsmet İnönü İlkokulu öğrencisi Elif Nur DEMİR kazandı. İkincilik ödülünü Konya - Beyşehir Cumhuriyet İlkokulu'ndan Enver Kağan İpçi, üçüncülük ödülünü ise İstanbul - Özel BİLFEN İlköğretim okulu öğrencisi Derin ÇOKŞENİM kazandılar. 

 MOST ÖzelÖdülünü İstanbul - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu öğrencisi kazanırken, AYTES Özel Ödülünü Afyonkarahisar - Hüseyin Türkmen İlköğretim okulu öğrencisi Fatma Eroğlu kazandılar. 

 İstanbul - Suzan Ahmet Yalkın öğrencisi Abdülhakim KÜÇÜK, Hatay - Çınarlı İlkokulu öğrencisi Yusuf ÇULHA ve Antalya - Tekeli İlkokulu öğrencisi Mert CAN'ın fotoğrafları da mansiyon ödüllerini kazandılar. 

 Yarışmada 20 fotoğraf Sille Sanat Sarayı M. Edib Bilir sergi salonunda, 50 fotoğraf da www.sillesanat.com adresinde sergilenmek üzere seçildi.

 Yarışmaya katılan, ödül alan ve fotoğrafları sergi için seçilen tüm öğrencileri tebrik ediyoruz. 

ÖDÜL ALAN FOTOĞRAFLAR

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

SİLLE SANAT SARAYI ALTIN MADALYA

Elif Nur DEMİR - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

SİLLE SANAT SARAYI GÜMÜŞ MADALYA

Enver Kağan İPÇİ - Beyşehir Cumhuriyet İlkokulu - Konya

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

SİLLE SANAT SARAYI BRONZ MADALYA

Derin ÇOKŞENİM - Özel Ataşehir BİLFEN İlköğretim Okulu - İstanbul

MOST ÖZEL ÖDÜLÜ

Rabia Miray AŞLAK - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

AYTES ÖZEL ÖDÜLÜ

Fatma EROĞLU - Hüseyin Türkmen İlköğretim Okulu - Afyonkarahisar

MANSİYON

Abdülhakim KÜÇÜK -  Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

MANSİYON

Yusuf ÇULHA - Çınarlı İlkokulu - Hatay

MANSİYON

Mert CAN - Tekeli İlkokulu - Antalya

 

SERGİLEMELER

Sille Sanat Sarayı Sergi Salonunda Sergilenecek olanlar

Alp Eren ŞİMŞEK - Orhaniye İnci Narin İlkokulu - Muğla

Alp Eren ŞİMŞEK - Orhaniye İnci Narin İlkokulu - Muğla

Arda Çınar ÖZDEŞER - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Beytullah BULUT - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Elif Didem DEMİRAY - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Elif Ece KONYALI - Beyşehir TOKİ İlkokulu - Konya

Emre Seyrek -  Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Eren Emre Yıldız - Kalkancı İlköğretim Okulu - Samsun

Eylül Ada Çankaya - Karadeniz Bakır İlkokulu - Artvin

Furkan Sait Gülcen - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Gönül Sıla Gökçe - Ali İhsan Kalmaz İlkokulu - Mardin

İris Naz Kalay - Dr. Sait Darga İlkokulu - İstanbul

Merve Gül - İzmir Özel Fatih Koleji - İzmir

Miray Erduran - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Musa Olgay Şakacı - Ticaret ve Sanayi İlkokulu - Tekirdağ

Pelin Şen - Ali İhsan Kalmaz İlkokulu - Mardin

Sevil Özcan - Aşağı Esence İlkokulu - Konya

Ufuk Çetin - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Yağmur Ercan - Zühtüpaşa İlkokulu - İstanbul

Yusuf Gümüş -  - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

SİLLE SANAT SARAYI web sitesinde sergilenmek üzere seçilenler

Adil Özbayoğlu - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Ali Efe Kaygısız - Palu İlkokulu - Elazığ

Ali Kutlu - Org. Cemal Tural İlkokulu - Konya

Ata Berke Çetin - Kırıkkale Özel Final Okulları - Kırıkkale

Atilla Mert Şimşekoğlu - Suzan AHmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Ayşenur Sayık -  Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul 

Başak Sultan Gayır - Özel Merter İlkokulu - Muğla

Batuhan Demirelli - Tekirdağ Ticaret ve Sanayii Odası İlkokulu - Tekirdağ

Berfin Su Bülbül - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Ceylin Tuana Şengül - Ankara

Çağla Ülker - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Damla Çalışkan - Özel Gönül İlkokulu - Konya

Ecem Melis Sarıkaya - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Edanur Bil - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Edanur Bil - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Elif Şen - Mehmet Varinli İlkokulu - Amasya

Emir Kasım Karadana - Özel Aydınlık İlkokulu - Aydın

Emirhan Demirkaya - Özel Diltaş Eğitim Kurumları - Konya

Emirhan Özdemir - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Enver Kağan İpçi - Beyşehir Cumhuriyet İlkokul - Konya

Eren Emre Yıldız - Kalkancı İlköğretim Okulu - Samsun 

Eylül Ela Torun- Karadeniz Bakır İlkokulu - ARTVİN 

Gülten Ceren Kalkan - Karşıyaka İlkokulu - Afyonkarahisar

Hacer Doğa Gökçe - Ali İhsan Kalmaz İlkokulu - Mardin

Hasret Gezen - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Helina Ebru Graystone - Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu - Tekirdağ 

İremsu Yenice - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

İris Naz Kalay - Dr. Sait Darka İlkokulu - İstanbul

Irmak Yıldırım - TED Hatay Koleji - Hatay

İsmail Sezan- Çınarlı İlkokulu - HATAY

Kemal Talha Şahin - Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu - Tekirdağ

Kemal Talha Şahin - Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu - Tekirdağ

Kübra Çıldır - Mehmet ve Hüseyin Tosun İlkokulu - Manisa 

Kübra Çıldır - Mehmet ve Hüseyin Tosun İlkokulu - Manisa 

Menekşe Nur Tetik -  Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Mustafa Koktay - Mehmet ve Hüseyin Tosun İlkokulu - Manisa

Nafiye Nur Koçak - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Nazmiye Altın - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Nisa Nur Tepetam - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul 

Nisa Ören - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Nisan Deniz - Özel Aydınlık İlkokulu - Aydın 

Rabia Çiftçi - İsmet İnönü İlkokulu - İstanbul

Samet Demirezen - Mehmet Yağcıoğlu İlköğretim Okulu - Afyonkarahisar

Sevde Zeynep Başar - Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu - İstanbul

Şerif Kudu - Yıldız İlkokulu - Giresun

Şevval Ebrar Özel - Kenan Evren İlkokulu - Manisa

Yağmur Aslan - İsmet İnönü İlkokulu

Yusuf Çulha - Çınarlı İlkokulu - Hatay

Zeynep Bahçeci - Piri Reis İlkokulu - Konya

Zeynep Demiralp - Milli Egemenlik İlkokulu - Kütahya