AYVACIK BELEDİYESİ ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

  Ayvacık Belediyesi Tarafından 2ncisi Düzenlenen “GÖÇ” Konulu Uluslararası Fotoğraf  Yarışması Jürisi 06.09.2016 günü Ayvacık ta toplanarak değerlendirme yaptı. 117 katılımcının 404 fotoğrafı değerlendirildi. Yarışmada jüri üyesi olarak görev yapan Serdar AKYAY, Muhsin DİVAN, Servet SEZGİN, George VARDAKİS ve Reha BİLİR'in yaptığı değerlendirmeye göre ödül alan fotoğrafların yanında 41 eser de sergileme için seçildi.

        

JÜRİ ÜYELERİ: Serdar AKYAY, Reha BİLİR, Servet SEZGİN, George VARDAKİS, Muhsin DİVAN

ÖDÜLLER:

GPU ALTIN MADALYA / GPU GOLD MEDAL - Petros TSAKMAKIS - YUNANİSTAN / GREECE

 

ICS ALTIN MADALYA / ICS GOLD MEDAL - Mustafa USTA  - TÜRKİYE / TURKEY

IAPP ALTIN MADALYA / IAAP GOLD MEDAL - ÖZLEM GÜN BİNGÖL / TÜRKİYE / TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI ALTIN MADALYA - SİLLE SANAT SARAYI GOLD MEDAL - Ünsal ÖDEMİŞ - TÜRKİYE / TURKEY

GPU GÜMÜŞ MADALYA / GPU SILVER MEDAL - DERYA YAZAR / TÜRKİYE / TURKEY

ICS GÜMÜŞ MADALYA / ICS SILVER MEDAL - SUDİP ROYCHOUDHURY - HİNDİSTAN / INDIA

IAAP GÜMÜŞ MADALYA / IAAP SILVER MEDAL - GÖKHAN ÖZSİRKECİOĞLU - TÜRKİYE / TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI GÜMÜŞ MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI SILVER MEDAL - PETROS TSAKMAKIS - YUNANİSTAN / GREECE

GPU BRONZ MADALYA / GPU BRONZE MEDAL - Nikos KIKAKIS - YUNANİSTAN / GREECE

ICS BRONZ MADALYA / ICS BRONZE MEDAL - Amin DEHGHAN - iRAN / IRAN

IAAP BRONZ MADALYA / IAPP BRONZE MEDAL - BÜNYAMİN ÇADIRCI - TÜRKİYE / TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI BRONZ MADALYA / SİLLE SANAT SARAYI BRONZE MEDAL - OĞUZ İPÇİ - TÜRKİYE / TURKEY

GPU MANSİYON / GPU MENTION - TİJEN EROL - KIBRIS / CYPRUS

GPU MANSİYON / GPU MENTION - MERAL YEŞİLÇİÇEK - TÜRKİYE / TURKEY

GPU MANSİYON / GPU MENTION - AMİN DEHGHAN - İRAN / İRAN

GPU MANSİYON / GPU MENTION - HAKAN GÜMÜŞ - TÜRKİYE / TURKEY

GPU MANSİYON / GPU MENTION - İBRAHİMN AKIŞ - TÜRKİYE / TURKEY

GPU MANSİYON / GPU MENTION - AHMET HAMDİ ÇİÇEK - TÜRKİYE / TURKEY
ICS MANSİYON / ICS MENTION - GÖKHAN ÖZSİRKECİOĞLU - TÜRKİYE / TURKEY
 
ICS MANSİYON / ICS MENTION - OĞUZ İPÇİ - TÜRKİYE / TURKEY
 
ICS MANSİYON / ICS MENTION - MUSTAFA KILIÇ - TÜRKİYE / TURKEY
 

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - MAHFUZUL HASAN BHUIYAN - ABD / USA

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - SUDIP ROYCHOUDHURY - HİNDİSTAN / INDIA

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - ERGÜN KARADAĞ - TÜRKİYE / TURKEY

IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - TAHSİN ALTINOK - TÜRKİYE / TURKEY
 
 
IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - NİHAT TORUN - TÜRKİYE / TURKEY
 
 
IAAP MANSİYON / IAAP MENTION - EMRE BOSTANOĞLU - TÜRKİYE / TURKEY
 
 
SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION - MAHFUZUL HASAN BHUIYAN - ABD / USA
 

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION - SUDIP ROYCHOUDHURY  - HİNDİSTAN / INDIA

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION - NEKTARİA GIRVALAKİ - YUNANİSTAN / GREECE

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION - ABBAS BAGHERIAN - İRAN / IRAN

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION - MEHMET ALİ ÇALKAM - TÜRKİYE / TURKEY

SİLLE SANAT SARAYI MANSİYON / SİLLE SANAT SARAYI MENTION - NGUYEN VU PHUOC - VİETNAM / VIET NAM

AYVACIK BELEDİYESİ ÖZEL ÖDÜLÜ / AYVACIK MUNICIPALITY SPECIAL AWARD

NIKOS KAKAKİS - YUNANİSTAN / GREECE

MERSİN OLBA FOTOĞRAF DERNEĞİ ÖZEL ÖDÜLÜ / MERSİN OLNA FOTOGRAPHGY CLUB SEPCIAL AWARD

Mehmet Cengiz ÇİZMECİ - TÜRKİYE / TURKEY

 

SERGİLEMELER / ACCEPTANCES

Muhammad Mostafigur RAHMAN - BANGLADEŞ

Muhammad Mostafigur RAHMAN - BANGLADEŞ

Tijen EROL - KIBRIS / CYPRUS

Vahid Momenzadeh KHOOLENJANI - İRAN / IRAN

Salokya ADHIKARY - HİNDİSTAN / INDIA

Sadullah KOCAMAN - TÜRKİYE / TURKEY

Barış BARLAS - TÜRKİYE / TURKEY

Barış BARLAS - TÜRKİYE / TURKEY

Barış BARLAS -  TÜRKİYE / TURKEY

Mehmet Cengiz ÇİZMECİ - TÜRKİYE / TURKEY

Nejat GÜNDÜÇ - TÜRKİYE / TURKEY

 

George MAHER - MISIR / EGYPT

 

İpek GÜNEY - TÜRKİYE / TURKEY

 

Mahfuzul Hasan BHUIYAN - ABD / USA

Yüksel AÇIKGÖZ - TÜRKİYE / TURKEY

Ünsal ÖDEMİŞ - TÜRKİYE / TURKEY

Ünsal ÖDEMİŞ - TÜRKİYE / TURKEY

Emre BOSTANOĞLU - TÜRKİYE / TURKEY

Meral YEŞİLÇİÇEK - TÜRKİYE / TURKEY

Erdal TÜRKOĞLU - TÜRKİYE / TURKEY

Yekini DJOUBEROU - BENİN / BENİN

Volkan BAŞAR - TÜRKİYE / TURKEY

Murat ÖZEL - TÜRKİYE / TURKEY

 

Cihan KARACA - TÜRKİYE / TURKEY

Murat ÖZÇELİK - TÜRKİYE / TURKEY

Mehmet ULUYURT - TÜRKİYE / TURKEY

Petros TSAKMAKIS - YUNANİSTAN / GREECE

Petros TSAKMAKIS - YUNANİSTAN / GREECE

Efstratios TSOULELLIS - YUNANİSTAN / GREECE 

Efstratios TSOULELLIS - YUNANİSTAN / GREECE

Efstratios TSOULELLIS - YUNANİSTAN / GREECE

Abbas BAGHERYAN - İRAN / İRAN

Maryam SAFARZADEH - İRAN / İRAN

Saibal MONDAL - HİNDİSTAN / INDIA

Mehmet YAVAŞ - TÜRKİYE / TURKEY

Mehmet YAVAŞ - TÜRKİYE / TURKEY

Neşe ARI - TÜRKİYE / TURKEY

Özlem GÜN BİNGÖL - TÜRKİYE / TURKEY

Murat BERKYÜREK - TÜRKİYE / TURKEY

Oğuz İPÇİ - TÜRKİYE / TURKEY

Tayfun BOZBAY - TÜRKİYE / TURKEY