AYNA SONUÇLANDI

AYNA KONULU ÜYELER ARASI YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI

Sille Sanat Sarayı üyeleri arasında her iki ayda bir düzenlediğimiz fotoğraf yarışmalarında 2017 yılının beşincisi sona erdi.

 Konusu AYNA olan yarışmamızın seçiciliğini değerli fotoğraf sanatçısı Behiç GÜNALAN yaptı. 51 üyemizin 169 fotoğrafla katıldığı yarışmada birincilik ödülü ve Sille Sanat Sarayı Altın Madalyayı ÖZLEM GÜN BİNGÖL kazandı. İkincilik ödülünü EKREM ŞAHİN ve üçüncülük ödülünü de SAVAŞ ŞENER kazandılar. HAKAN BAHÇECİ ise Behiç Günalan Özel Ödülü kazandı

Ayrıca 17 fotoğraf da sergileme için seçildi.

 Yarışmamızın seçiciliğini yapan Behiç GÜNALAN'a ve katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

 2017 yılının beşinci yarışmasının sonunda puan durumu şöyle:

Özlem GÜN BİNGÖL – 15

Savaş ŞENER - 8

Arif MİLETLİ – 7

Derya YAZAR - 7

Ekrem ŞAHİN – 7

Ahmet ÇETİNTAŞ - 6

Barış BARLAS – 6

Ömer ŞAHİN – 5

Ahmet YENMEZ – 3

Akın ACAR – 3

Avishek DAS - 3

Çetin ALKILIÇ – 3

Mine ERTUĞRUL - 3

Mustafa KILIÇ - 3

Süleyman KAPLAN – 3

Ünsal ÖDEMİŞ – 3

Yüksel AÇIKGÖZ  - 3

Anıl Tamer YILMAZ – 2

Başak BALKAN – 2

Bayram AYHAN – 2

Ercüment ERSOY - 2

Fatma AYDIN - 2

Fatma Gökmen – 2

Gonca Vurgun – 3

Hakan BAHÇECİ - 2

Hakan Gümüş – 2

İlknur TURAN ATLI – 2

İnci ÇELİK – 2

Mehmet Aslan – 2

Muhsin DİVAN – 2

Oğuz İpçi – 2

Rajdeep BISWAS - 2

Selma DEMİRKOL – 3

Sudip ROYCHOUDHURY – 2

Wilson Teo - 2

Adem Kavaz - 1

Ahmet Çağlar - 1

Burak ŞENBAK - 1

Derviş ÖZCAN – 1

Ender BAYINDIR - 1

Erol SESİ – 1

Fatma DEMİR - 1

İbrahim Akış – 1

İnci ÇELİK - 1

Mahfuzul Hasan RANA - 1

Masis ÜŞENMEZ – 1

Mehmet BAYSAN - 1

Mehmet İZDEŞ - 1

Mehmet TUFAN - 1

Mehmet ULUYURT – 1

Mete KIŞLAL - 1

Murat ÖZÇELİK - 1

Mustafa Tarık CANBAY - 1

Mustafa TOR - 1

Neşe Arı – 2

Rabia BUDAK - 1

Reyhan TÜRK - 1

Salim ŞİMŞEK - 1

Sema DEMİRKOL  - 1

Semih Akça - 1

Serkan DALDAL - 1

Süleyman CANDAN – 1

Şener TEKÇİ – 1

Şiir DÜRÜST – 1

Tolga BÖLÜKBAŞIOĞLU - 1

Tuncay ÖZDAL – 1

Yavuz Yaman - 1

ÖDÜLLER:

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

ÖZLEM GÜN BİNGÖL - İSTANBUL

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

EKREM ŞAHİN - ANTALYA

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

SAVAŞ ŞENER - BURSA

BEHİÇ GÜNALAN ÖZEL ÖDÜLÜ

HAKAN BAHÇECİ

 

SERGİLEMELER :

AHMET ÇETİNTAŞ - BURSA

AHMET ÇETİNTAŞ - BURSA

BAŞAK BALKAN - EDİRNE

BAYRAM AYHAN - MALATYA

DERYA YAZAR - NEVŞEHİR

DERYA YAZAR - NEVŞEHİR

EKREM ŞAHİN - ANTALYA

FATMA AYDIN - İZMİR

FATMA AYDIN - İZMİR

GONCA VURGUN - İZMİR

İNCİ ÇELİK - İSTANBUL

METE KIŞLAL - İSTANBUL

MİNE EVREN ERTUĞRUL - İSTANBUL

NEŞE ARI - İSTANBUL 

ÖZLEM GÜN BİNGÖL - İSTANBUL 

RABİA BUDAK - MERSİN

SELMA DEMİRKOL - MERSİN