2019 YILININ SON YARIŞMASI "PORTRE" SONUÇLANDI

2019 YILI ÜYELER ARASI YARIŞMALARIMIZ SONA ERDİ.

"PORTRE" KONULU 2019 YILI SON ÜYELER ARASI YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI

 "PORTRE" KONULU ÜYELER ARASI YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI

  Sille Sanat Sarayı üyeleri arasında yapılan 2019 yılının altıncı ve son fotoğraf yarışması sona erdi. 2019'un altıncı yarışmasının konusu ”PORTRE” olarak belirlenmişti.

  Sille Sanat Sarayı üyelerini kupaya taşıyacak olan altıncı yarışmaya 68 üyemiz 266 fotoğrafla katıldı. 2019 yılı son yarışmamızın seçiciliğini Cristina GARZONE (İtalya) yaptı.

  Katkılarından dolayı Cristina GARZONE’ye teşekkür ederiz.

  Cristina GARZONE’nin seçimine göre, Tolga BÖLÜKBAŞIOĞLU (Antalya) birinci oldu ve Sille Sanat Sarayı Altın Madalyası kazanan üyemiz oldu. Mine ERTUĞRUL (İstanbul) ikincilik ödülü ve Sema DEMİRKOL ( Mersin) üçüncülük ödülünü kazandı. Emel SEFER ( Kıbrıs), Hakan GÜMÜŞ ( Konya), Özlem GÜN BİNGÖL (İstanbul) mansiyon ödüllerini kazandılar. Ayrıca 37 fotoğraf da sergileme için seçildi.

Yılsonu toplam puanlara göre 2019 yılı fotoğraf kitabı basımı ödülünü kazanan üyemiz Neşe ARI (İstanbul) oldu.

  Yarışmaya katılan ve ödül alan tüm üyelerimizi tebrik ediyoruz.

2019 yılının son yarışması sonucunda toplam puan durumu şöyle:

Neşe ARI - 16 Puan

Mine ERTUĞRUL – 11 Puan

Reyhan TÜRK - 11 Puan

Sema DEMİRKOL - 11 Puan

Ahmet ÇETİNTAŞ - 10 Puan

Tahsin ALTINOK – 10 Puan

Udayan Sankar PAL - 8 Puan

Derya YAZAR – 7 Puan

Haluk ALP – 7 Puan

Tolga BÖLÜKBAŞIOĞLU – 7 Puan

Hakan BAHÇECİ - 7 Puan

Özlem GÜN BİNGÖL - 7 Puan

Barış BARLAS – 6 Puan

Fedai COŞKUN – 5 Puan

Nihal SAKARYA - 5 Puan

Derviş ÖZCAN – 4 Puan

Fatma DEMİR - 4 Puan

Fatma GÖK SALT – 4 Puan

Muzaffer TEMEL – 4 Puan

Nesrin KARATAŞ - 4 Puan

Ömerül Faruk KİPRİK - 4 Puan

Yüksel AÇIKGÖZ – 4 Puan

Aslı OZAN - 3 Puan

Başak BALKAN – 3 Puan

Bayram Ayhan – 3 Puan

Cengizhan EMRE – 3 Puan

Ekrem ŞAHİN - 3 Puan

Emel Sefer – 3 Puan

Fatma ÇAMUR - 3 Puan

Hakan GÜMÜŞ – 3 Puan

Mehmet TUFAN – 3 Puan

Sedat BUĞA - 3 Puan

Selma DEMİRKOL - 3 Puan

Sevgi Ödemiş – 3 Puan

Cihan SAVRAN – 2 Puan

Derya BALKAN – 2 Puan

Emine ÇETİN – 2 Puan

Erdinç ŞENYÜREK – 2 Puan

Erdoğan PURÇLUTEPE - 2 Puan

Evrim SÖNMEZ - 2 Puan

Fatma GÖKMEN - 2 Puan

Indranil Bhaduri – 2 Puan

Kadir İSTİFÇİ - 2 Puan

Mahfuzul Hasan BHUİYAN – 2 Puan

Masis ÜŞENMEZ – 2 Puan

Okan YILMAZ - 2 Puan

Savaş ŞENER – 2 Puan

Uğur AYDIN – 2 Puan

Yavuz YAMAN – 2 Puan

Arif Miletli – 2 Puan

Aysu SANDIKÇI – 1 Puan

Cahit TAŞKIRAN – 1 Puan

Çetin ALKILIÇ – 1 Puan

Derya DÜZENLİ – 1 Puan

Erkan Ölmez - 1

Fatma DEMİR – 1 Puan

Faruk İBRAHİMOVİÇ – 1 Puan

Gazi AYDIN - 1 Puan

Goutam Kumar DUTTA - 1 Puan

Hasan Durucan – 1 Puan

İbrahim Erdoğan – 1 Puan

Mahmoud KAMELİ - 1 Puan

Mehmet ULUYURT – 1 Puan

Mete KIŞLAL – 1 Puan

Nevzat Turgay IŞIKGÖZ – 1 Puan

Nilgün Çolakoğlu - 1 Puan

Nilüfer ZENGİN - 1 Puan

Ömer Ziya TOPSAKAL – 1 Puan

Rabia BUDAK - 1 Puan

Recep ERDOĞAN – 1 Puan

Rıdvan SÜSLÜ - 1 Puan

Sanjoy Sengupta – 1 Puan

Selma ORANSAY – 1 Puan

Özgür ŞAHİN – 1 Puan

Teoman Ekim – 1 Puan

Vladimir JOVANOVSKİ - 1 Puan

Yıldız ÖZKAN – 1 Puan

Zerrin Erdilek – 1 Puan

Zübeyde TUŞAT – 1 Puan

 

ÖDÜLLER

TOLGA BÖLÜKBAŞIOĞLU - ANTALYA

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ - SİLLE SANAT SARAYI ALTIN MADALYA

MİNE ERTUĞRUL - İSTANBUL

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

SEMA DEMİRKOL - MERSİN

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

ÖZLEM GÜN BİNGÖL - İSTANBUL

MANSİYON

EMEL SEFER - KIBRIS

MANSİYON

HAKAN GÜMÜŞ - KONYA

MANSİYON

SERGİLEMELER

ERKAN ÖLMEZ - İSTANBUL

İBRAHİM ERDOĞAN - KONYA

UDAYAN SANKAR PAL - HİNDİSTAN / INDIA

UDAYAN SANKAR PAL - HİNDİSTAN / INDIA

EMEL SEFER - KIBRIS

SANJOY SENGUPTA - HİNDİSTAN / INDIA

MEHMET TUFAN - KONYA

CİHAN SAVRAN - KONYA

DERYA YAZAR - NEVŞEHİR

DERYA YAZAR - NEVŞEHİR

TAHSİN ALTINOK - MERSİN

MUZAFFER TEMEL - KONYA

NİHAL SAKARYA - KIBRIS

NİHAL SAKARYA - KIBRIS

SEMA DEMİRKOL - MERSİN

ÇETİN ALKILIÇ - ZONGULDAK

FATMA GÖK SALT - ADANA

ERDİNÇ ŞENYÜREK - İSTANBUL

ZERRİN ERDİLEK - KIBRIS

EKREM ŞAHİN - ANTALYA

KADİR İSTİFÇİ - ESKİŞEHİR

ARİF MİLETLİ - ANTALYA

EVRİM SÖNMEZ - SİNOP

METE KIŞLAL - İSTANBUL

ZÜBEYDE TUŞAT - KONYA

SEVGİ ÖDEMİŞ - İSTANBUL

BAYRAM AYHAN - MALATYA

NEŞE ARI - İSTANBUL

TOLGA BÖLÜKBAŞIOĞLU - ANTALYA

RECEP ERDOĞAN - KONYA

YÜKSEL AÇIKGÖZ - KONYA

CAHİT TAŞKIRAN - KIBRIS

MİNE ERTUĞRUL - İSTANBUL

ÖMERÜL FARUK KİPRİK - KONYA

FATMA DEMİR - İSTANBUL

YILDIZ ÖZKAN - KIBRIS

NİLGÜN ÇOLAKOĞLU - KIBRIS