2016 YILININ İLK ÜYELER ARASI YARIŞMASI SONUÇLANDI

 Üyelerimizi Sille Sanat Sarayı Kupasına taşıyacak olan üyeler arası yarışmalarımızın bu yıl için ilk basamağı sonuçlandı.

 İtalya'dan Cristina Garzone'nin yaptığı seçime göre ilk yarışmanın Birincilik Ödülünü Denizli'den Veli AYDOĞDU kazandı ve Sille Sanat Sarayı Madalyası almaya hak kazandı.

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ / FIRST PRIZE - VELİ AYDOĞDU (DENİZLİ)

 363 fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada Mehmet ULUYURT (Konya) İkincilik Ödülü, Mine Evren ERTUĞRUL (İstanbul) ise Üçüncülük Ödülü kazandılar.

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ / SECOND PRIZE - MEHMET ULUYURT (KONYA)

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ / THIRD PRIZE - MİNE EVREN ERTUĞRUL (İSTANBUL)

 18 Sergileme: Adem KAVAZ (Kıbrıs), Nihal SAKARYA (Kıbrıs), Noor Ahmed GELAL (2) ( Bangladeş), George VARDAKIS (Yunanistan), Haitham AL FARSİ (Umman), Buket ÖZATAY (2) - (Kıbrıs), Hasan UÇAR (İzmir), Cihan KARACA (Aydın), Fikri ÖZALP (İstanbul), Rajdeep BISWAS (Hindistan), Salim ŞİMŞEK (2) - (Muğla), Ahmet ÇETİNTAŞ (Bursa), Özlem GÜN BİNGÖL (İstanbul), Mine Evren ERTUĞRUL (İstanbul), Seçkin YENİCİ ( Aydın)

 2016 yılının ilk yarışmasına katılarak destek veren, ödül alan, fotoğrafları sergi için seçilen tüm üyelerimize ve seçici olarak fotoğrafları değerlendiren Cristina GARZONE'ye teşekkür ederim.

NOT: SERGİLEMELER SAYFANIN EN ALT BÖLÜMÜNDE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 We got the results of the first contest for 2016 that will carry our members to Sille Sanat Sarayı Cup.

Due to jduge of Cristina GARZONE from Italy, Veli AYDOĞDU (Denizli) is the winner of this step and he won the Sille Sanat Sarayı Medal.  

In this contest there were 363 images and Mehmet ULUYURT (Konya) won 2nd Prize, Mine EVREN ERTUĞRUL (İstanbul) won 3rd Prize.

18 Acceptances:  Adem KAVAZ (Cyprus), Nihal SAKARYA (Cyprus), Noor Ahmed GELAL (2) ( Bengladesh), George VARDAKIS (Greece), Haitham AL FARSİ (Oman), Buket ÖZATAY (2) - (Cyprus), Hasan UÇAR (İzmir), Cihan KARACA (Aydın), Fikri ÖZALP (İstanbul), Rajdeep BISWAS (India), Salim ŞİMŞEK (2) - (Muğla), Ahmet ÇETİNTAŞ (Bursa), Özlem GÜN BİNGÖL (İstanbul), Mine Evren ERTUĞRUL (İstanbul), Seçkin YENİCİ ( Aydın)

We appreciate to all members supported by their participatiton and for her judge to Cristina GARZONE. We congratulate all our members awarded and their works are accepted.

 

Bu sonuçlara göre ilk yarışma sonucunda puan durumu;

Point status at the end of first contest of the year;

Veli AYDOĞDU - 4 Puan

Mehmet ULUYURT - 3 Puan

Mine EVREN ERTUĞRUL - 3 Puan

Noor Ahmed GELAL - 2 Puan

Buket ÖZATAY - 2 Puan

Salim ŞİMŞEK - 2 Puan

Nihal SAKARYA - 1 Puan

George VARDAKIS - 1 Puan

Adem KAVAZ - 1 Puan

Haitham AL FARSİ - 1 Puan

Hasan UÇAR - 1 Puan

Cihan KARACA - 1 Puan

Fikri ÖZALP - 1 Puan

Rajdeep BISWAS - 1 Puan

Ahmet ÇETİNTAŞ - 1 Puan

Özlem GÜN BİNGÖL - 1 Puan

Seçkin YENİCİ - 1 Puan

SERGİLEMELER - ACCEPTANCES

ADEM KAVAZ - KIBRIS / CYPRUS

NİHAL SAKARYA - KIBRIS / CYPRUS

NOOR AHMED GELAL - BANGLADEŞ / BENGLADESH

NOOR AHMED GELAL - BANGLADEŞ / BENGLADESH

GEORGE VARDAKIS - YUNANİSTAN / GREECE

HAITHAM AL FARSI - UMMAN / OMAN

BUKET ÖZATAY - KIBRIS / CYPRUS

BUKET ÖZATAY - KIBRIS / CYPRUS

HASAN UÇAR - İZMİR

CİHAN KARACA - AYDIN

FİKRİ ÖZALP - İSTANBUL

RAJDEEP BISWAS - HİNDİSTAN / INDIA

SALİM ŞİMŞEK - MUĞLA

SALİM ŞİMŞEK - MUĞLA

AHMET ÇETİNTAŞ - BURSA

ÖZLEM GÜN BİNGÖL - İSTANBUL

MİNE EVREN ERTUĞRUL - İSTANBUL

SEÇKİN YENİCİ - AYDIN